11.03.2016

IKEA Kurumsal Satış Departmanı’yla İşyerinizde Fark Yaratın!

Hadi gelin sizi IKEA Kurumsal Satış Departmanı ile tanıştırayım.

 IKEA her bütçeye hitap etmesi,ürün çeşitliliği ve tabii ki tasarımları ile her daim biz mimarların kalbini çalmıştır.İnsanların "daha iyi bir günlük yaşam" ve "ulaşılabilir tasarım" için ihtiyacı olan ne varsa hepsi oradadır.Sadece ev ve ofis için değil restoran,anaokulu,otel gibi günlük hayatın içinden bir çok mekana da kullanışlı ve estetik tasarım çözümleri getirir.

Evimizin her şeyi IKEA iş dünyası için de aynı iddiayı devam ettirerek bizi profesyonel bir ekiple buluşturuyor; IKEA Kurumsal Satış Departmanı.Deneyimli iç mimar ve satış personeli ile ihtiyaçlarınızı en kısa sürede analiz ederek ilgili alan için en uygun dekorasyon çözümlerini en uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyor.
Büyük bir şirket ya da küçük bir işletme olmanız fark etmeksizin iş dünyasının dekorasyon gereksinimlerini karşılıyor ve hayallerinizin gerçekleşmesine yardımcı oluyor.


Ve tabii en önemlisi! Kullanışlı mobilyaları,düzenleme çözümleri ve ergonomik tasarımları ile iş yerlerinde rahatlık fonksiyonellik ve düzeni sağlayarak motivasyonu artırıyor.


4 maddede IKEA Kurumsal Satış Departmanı'nın Müşterilere Sağladığı Kolaylıklar:


1.Uzaktan Sipariş
E-posta, telefon ve faks yoluyla sipariş verebilme imkanı sunuyor.


2.Ürün Toplama
Müşteriler kendi işleriyle ilgilenirken, IKEA Kurumsal Satış siparişleri hazırlayarak nakliye gününe kadar ürünlerin depolanmasını sağlıyor.


3.Nakliye ve Montaj
IKEA Kurumsal Satış, ihtiyaç halinde satın alınan ürünlerin IKEA ‘nın anlaşmalı nakliye şirketiyle, uygun bir ücret karşılığında kapıya kadar taşınmasını organize ediyor.
Çoğu IKEA ürünü zaten kullanıcılar tarafından kolayca monte edilebilecek şekilde tasarlanımıştır,ancak dilenirse IKEA Montaj Ekibi uygun bir ücret karşılığında bu hizmetinde müşterilerine sunuyor.


4.Ödeme Seçenekleri
IKEA Kurumsal Satış müşterileri, IKEA mağazasına gelmeden de banka havalesi ve EFT yoluyla tüm ödeme işlemlerini yapabilmektedir.

Ayrıca KURUMSAL KART sayesinde pek çok farklı avantajdan da yararlanılabiliyor.

IKEA’nın sunduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde, işyerinizde istediğiniz kurumsal kimliği yaratmak için her çözümü IKEA’da bulabilir, bugüne kadar IKEA Kurumsal Satış ile hayata geçen örnek dekorasyon çözümlerini www.ikeakurumsal.com adresinden inceleyebilirsiniz.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...