6.02.2012

hala buradayız

Benim evimde (ya da tasarımlarımda) ne böyle bir dolap kapağı olur ne de gider böyle bir koltuk alırım beğenipte.Ama ikisinin  uyumu harika değil mi? !

Bu blogu ilk açtığımızda istatistiklere hep girerdim acaba bugün kaç kişi baktı,en çok ne tıklandı diye..Sonra dersler araya girdi derken blogu boşladık hatta unuttuk bile denilebilir.1-2 ay sonra biz yokken 8bin kişinin tıkladığını görüp çok sevinmiştim.Bugünde beni çokk mutlu eden iki yorum gelmiş.Bunun şerefine paylaşım yapmadan olmazdı :)

Bu arada 3. sınıfı da yarıladık.Zaman ne kadar çabuk ilerliyor..Geçen zaman,okul,insanlar,sorumluluklar beni o kadar yordu ki anlatamam.Hatta bugün bi yakınımız hayat enerjin gitmiş yaşlanmışsın bile dedi :( 20 yaşında olduğumun altını çizmek isterim.Bir an önce bitsin istiyorum bu okul.Mesleğime olan aşkımı pekiştirecek iken nefret edecek konuma geldim çünkü burada..
Bu dönem hayat enerjimin yerine gelmesini istiyorum o olursa herşey istediğim gibi oluyor zaten.Plan kurmayacağım çünkü İç mimarlık bölümünde her zaman kurduğun planları bozacak bi ödev bi sorumluluk mutlaka vardır!

neyse içinizi daha fazla karartmadan yazıyı sonlandırayımm hepinize musmutlu günler ve bol hayat enerjisi!! nunu

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...